دریافت پرونده های کبک به صورت آنلاین

خبر مهم و فوری:

از اول اکتبر ۲۰۱۵ وزارت مهاجرت کبک ابزار آنلاین جدیدی در اختیار متقاضیان قرار خواهد داد.
این ابزار به متقاضیان مهاجرت از طریق برنامه نیروی کار ماهر (regular skilled worker program) امکان می دهد که درخواست خود را به صورت آنلاین تکمیل کرده و ارسال نمایند.
بنابر این از دور آینده پذیرش درخواست ها، که به زودی اعلام خواهد شد، متقاضیان می توانند از این فضای امن و آنلاین برای ارایه درخواست خود استفاده کنند. همچنین قادر خواهند بود روند بررسی پرونده خود را پیگیری و دنبال کنند.


توجه: لازم به ذکر است درخواست هایی که قبل از اعلام زمان شروع رسمی پذیرش درخواست ها ارسال شوند، عودت داده می شوند. لذا از ارسال تقاضا تا زمان اعلام دور جدید پذیرش پرونده ها جدا خودداری نمایید.

بنابر آخرین اخبار، دور جدید پرونده ها از اول اکتبر ۲۰۱۵ آغاز خواهد شد.

برای مطالعه اصل خبر به زبان فرانسه از لینک زیر بهره گیرید:

منبع سایت رسمی اداره مهاجرت کبک

Share

3 thoughts on “دریافت پرونده های کبک به صورت آنلاین

  1. با سلام و عرض تشکر از درج فوری خبر, در متن خبر نوشته متقاضیان جدید میتوانند از اول اکتبر از سیستم انلاین استفاده کنند و در همان جا گفته زمان دریافت پرونده به زودی اعلام خواهد شد (qui sera annoncée prochainement). به نظر شما تناقض ندارد!! یعنی به نظر اونها ۵ ماه زمان کمی است؟

  2. با عرض سلام و احترام
    سوال دیگرم اینست که به نظر شما الکترونیکی شدن ارسال پرونده کار رو برای ما ساده تر کرده یا پیچیده تر؟ ضمنا چه مدارکی رو بهتره آماده کنیم؟ اسکن ترجمه مدارک مثلا لازمه؟ کمی بیشتر توضیح میدهید لطفا؟

  3. سلام
    من ۳۵ سال دارم با مدرک مترجمی زبان +متاهل+آیلتس۶٫۵(که البته سال ۲۰۰۸ گرفتم)+نمره تف A2 ,B2+بیش از شش سال سابقه کار+همسرم ۳۷ ساله و مدرک دکترای دامپزشکی
    فایل نامبر دسامبر ۲۰۱۱ و نامه آپدیت مدارک هفته گذشته،الان که میخوام مدارک آپدیت رو بفرستم مطمئن نیستم که امتیازمون به حد نصاب رسیده باشه و پرونده رو ریجکت میکنن یا نه ، لطفا بفرمایید که با توجه به این شرایط لازم هست طی این سه ماه که وقت دارم دوباره مدرک امتحان زبان بدم و یا با همین نمره امتیاز کافی رو میگیرم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.