کبکمهاجرت

نکاتی در مورد مصاحبه کبک

با توجه به شروع دوباره مصاحبه ها، ضمن تبریک به همه دوستانی که بعد از دو بار کنسلی باز دعوت به مصاحبه شدند، یکسری مطالب که لازمه همه بصورت چک لیست وار انجامش بدن تا به امید خدا شاد از ترکیه برگردن را می نویسم. لطفا هر کسی که قبلا دعوت به مصاحبه نشده بوده و برای اولین بار نامه را دریافت کرد، حتما اعلام کنه تا از روی تاریخ فایل ایشون بشه بقیه تاریخها را هم تخمین زد. در حال حاضر اصلا دنبال اینکه کی احتمالا مصاحبه خواهید داشت، نباشید چون واقعا مشخص نیست.

حالا در مورد مصاحبه:

 مصاحبه از چهار قسمت تشکیل میشه:

 الف) بررسی مدارک شما

 ب) بخش اطلاعات شخصی و خانوادگی و متفرقه

 ج) بخش سوالات تحصیلی و شغل

 د) سنجش اطلاعات شما در مورد کبک و کانادا

 

الف) مدارک لازم در حین مصاحبه

در نامه دعوت به مصاحبه مدارکی که باید همراه شما باشه دقیقا قید شده و البته حداقل ها اونجا آورده شده و کمک می کنه که هر جایی آفیسر درخواست اضافه ای داشت و شما نداشتید به نامه رفرنس بدید و بگید نمی دونستید لازمه همراهتون باشه.

اما مدارکی که لازمه با خودتون داشته باشید اینها هستند:

۱- یک کپی از فرمهایی که قبلا خودتون یا وکیل و مشاور برای شما پر کرده همراهتون باشه و کاملا روش تسلط داشته باشید. اگر جایی اشتباه پر شده و یا تناقضی وجود داره نگران نباشید و خودتون قبل از شروع سوالات آفیسر این اشکال را بهش اطلاع بدین و می بینید که با روی خوش استقبال می کنه و اشتباه را همونجا اصلاح می کنه.

۲- مدارک تحصیلی و ریز نمرات دوره های دانشگاهی اصل و یک نسخه ترجمه

۳- شناسنامه و پاسپورت

۴- مدارک شغلی ارائه شده بصورت بروز شده (در مورد شغل آخر) و فیش حقوقی (اگر ندارید خودتون درست می کنین و میدید شرکت مهر می زنه) و ترجمه صفحه اول دفترچه بیمه و در صورت داشتن سابقه بیمه ترجمه سابقه. کلیه مدارکی که بصورت اضافه و برای اطمینان همراه می برید دیگه نیازی به مهر امور خارجه نداره و هزینه بی مورد نکنین همون مهر دادگستری کافیه. بد نیست کاتالوگ و بروشورهای شرکت (در صورت وجود) همراهتون باشه و یا عکس از خودتون در حین کار هم چند تا داشته باشید. در مورد دوستانی که رشته های معماری، هنری، آشپزی، شیرینی پزی و … هستند از نمونه کارها هم عکس داشته باشید. کلا هر کسی خودش بهتر می دونه برای اثبات ماهیت کارش چه مدارک اضافه ای کمک می کنه حتما همراهتون داشته باشید.

۵- فرم قرارداد مالی: نسخه فرانسوی را لازمه روز مصاحبه پر کنید و همراهتون باشه. فرم را از اینجا دانلود کنین و لینک در پیوندهای وبلاگ هم قرار داده شده.

۶- نامه تمکن مالی بانک: اینمورد اصلا الزامی نیست و حتی در ابتدای پروسه و هنگام ارسال مدارک هم می تونین حذفش کنین. توی مصاحبه های ۲۰۱۰ هم من موردی ندیدم که آفیسر از کسی حین مصاحبه این نامه را خواسته باشه و در مصاحبه های ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ گاها پرسیده میشد. ولی باز هم اگر پول در حسابتون هست ضرر نداره داشته باشید. اما اگر قراره بابت قراردادن پول در بانک دچار زحمت اضافه و دردسر بشید نیازی نیستش.

۷- سو پیشینه: اینمورد اصلا لازم نیست و فقط برای باز کردن فایل فدرال پس از قبولی مصاحبه باید داخل پوشه مدارک حتما قرار بدید.

۸- در صورتیکه از امتیاز اقوام درجه یک ساکن کبک استفاده کردید، بهتره مدارک مربوطه و یکسری عکس همراهتون باشه.

۹- در صورتیکه قبلا کانادا بودید و یا سفر به کبک داشتید، لازمه اگر پاسپورت عوض شده و ویزا و مهر ورود و خروج در پاسپورت قبلی وجود داره، پاس قبلی را هم همراه ببرید.

۱۰- در صورت شرکت در آزمون فرانسه، مدارک حتما همراهتون باشه. بچه هایی که کلاس زبانهای متفرقه رفتند گرفتن نامه شرکت در کلاس به همراه سطح مربوطه هم ضرری نداره. دوستانی که از کلاسهای بخش فرهنگی سفارت فرانسه استفاده کردند، حتما نامه گواهی شرکت در کلاس را بگیرید.

۱۱- رزومه : لازمه رزومه قبلی را بروز کنید و هر دو نسخه انگلیسی و فرانسه را همراه داشته باشید. فرمت رسمی تهیه رزومه در پیوندهای وبلاگ وجود داره.

* در مورد سابقه بیمه اولا برای جمع آوری سابقه حتما چند ماه قبل درخواست بدید و قطعا نامه ای که شما روز مصاحبه می تونید ببرید یکی دو ماهی عقب تر از تاریخ روز مصاحبه خواهد بود. اینمورد اشکالی ایجاد نمی کنه چون خود آفیسر ها یاد گرفتند که در ایران سوابق بیمه با تاخیر رد میشن. اگر سابقه بیمه ندارید مسئله ای نیست فقط توجیه مناسب و صادقانه ای داشته باشید و اگر راست بگید مطمئن باشین مشکلی پیش نمیاد.

* من مورد دیگه ای به یاد نمیارم. بچه های مطلع هر نظر اصلاحی دارند خوشحال میشم بدهند تا با هم اگر نقصی داره، کاملش کنیم.

 

ب) بخش اطلاعات شخصی و خانوادگی و متفرقه

هدف از این قسمت سنجش سطح زبان فرانسه شما با پرسیدن سوالات ساده می باشد. در صورتیکه خوب جواب بدین معمولا آفیسر روی این مرحله نمی مونه و چیز خاصی نمی پرسه. برای دیدن سوالات این قسمت اول نمونه سوالات مصاحبه را دانلود کنین (در پیوندهای وبلاگ لینک مربوطه وجود داره). چند سری نمونه سوال هست، بهتره همه را پرینت بگیرین و کنار هر سوال مشخص کنید که به کدوم قسمت مربوط میشه و با حذف سوالات تکراری، نمونه سوالات مربوط به خودتون را درست کنین. سوالات متفرقه مربوط به سفرهایی که رفتید، دیدتون نسبت به شهر و مردم و هتل محل مصاحبه و پروازی که باهاش سفر کردید و … میشه.

 

ج) بخش سوالات تحصیلی و شغل

این قسمت خیلی مهم بوده و چون به گرفتن بخشی از امتیازات برمیگرده باید خیلی مراقب و آماده باشید. مدارک تحصیلی و شغلی لازم که باید همراهتون باشه در قسمت الف توضیح داده شده.

 ج-۱) تحصیل

اول) در مورد تحصیل گرفتن امتیاز مدرک که واضح است و تلاش یا آمادگی خاصی نمی خواد. اما در مورد رشته:

شما در صورتیکه امتیاز رشته را می گیرید که مدرک خود را در پنج سال اخیر گرفته باشید و یا حداقل یکسال سابقه مرتبط با رشته داشته باشید. پس اگر از تاریخ گرفتن مدرک پنج سال بیشتر گذشته سابقه کار پاره وقت مرتبط برای دو سال بگیرید که معادل یکسال تمام وقت شده و بحث بیمه و … هم پیش نیاد و البته باید قادر باشید تخصص خودتون را توضیح بدید.

دوم) مورد دیگه ای که شاید سوال بشه ارزیابی مدارک تحصیلی در کانادا هست که پیش زمینه عضویت در انجمن های تخصصی هست. پس اگر رشته شما انجمن تخصصی ای داره انجام این ارزیابی اجباری هست و حتی از ایران هم اینمورد قابل انجام هست. در حد سه-چهار خط فقط کافیه با پروسه ارزیابی مدارک در کانادا و هزینه اون آشنایی داشته باشید.

سوم) به ریز نمرات تسلط داشته باشید. قطعا دادن شرح هر درس به فرانسه کار سختیه و چون آفیسر قطعا درسهای شما را نخونده پس کمی از خلاقیت هم می تونین استفاده کنین. درسهاتونو به سه یا چهار دسته تقسیم کنین. مثلا درسهای عمومی، تخصصی، کارگاهی و پایان نامه. برای هر کدوم یه توضیح چند خطی از قبل آماده کنین و هر چی پرسید به یکی از این گروهها ربط بدین و همونو بگید. ضمنا یه خاطره از کلاس آماده داشته باشید و بلافاصله بعدش بگید که اختیار صحبت در دست شما قرار بگیره. ضمنا دانشتون در زمینه استفاده از زمان گذشته و … را هم می تونید نشون بدین و در حد ب۱ با همین یک خاطره از پیش آماده شده قرار می گیرید.

چهارم) با نظام تحصیلی کانادا آشنا باشید و نام دوره های مختلف را بدونین. اینمورد در نمونه سوالها وجود داره و مطالعه همونها کافیه.

پنجم) در صورتیکه سوال شد قصد ادامه تحصیل دارید یا نه، بگید دوست دارید در محیط کار یاد بگیرید و پیشرفت کنید و اگر دوره های تخصصی مرتبط با کار لازم باشه دوست دارید بگذرونید تا درآمد و آینده شغلی بهتری داشته باشید. بهرحال حواستون باشه شما تحت برنامه نیروی کاری ماهر اپلای کردید نه ویزای تحصیلی.

ششم) در صورتیکه با رشته صفر امتیازی اقدام کردید، سعی کنید دلایلی که فکر می کنید این رشته مورد نیاز کانادا هست را با دلایل و مدارک قابل قبول داشته باشید و در موردش حتما صحبت کنید.

هفتم) در صورتیکه مدارک فنی حرفه ای و یا کاردانی رشته خودتون را هم دارید، آماده داشته باشید. بطور مثال شما اگر کارشناس ارشد مکانیک هستید و امتیاز را هم گرفتید اما یک مدرک کاردانی مکانیک هم دارید داشته باشید. اگر آفیسر اوضاع روحی و خلق و خوی خوبی داشته باشه و شما هم امتیاز کم بیارید تا دو امتیاز هم می تونه به این موارد بده.

هشتم) رشته شما زمانی انتخاب شما بوده. پس طوری صحبت کنید که به انتخاب خودتون احترام بگذارید و البته اغراق هم نکنید چون قطعا آفیسر می پرسه پس چرا مهاجرت؟ بمون و لذت ببر.

 

 ج-۲) شغل

این بخش را لازمه خیلی زیاد بهش مسلط باشید. اگر نتونید آفیسر را در مورد تخصص خودتون قانع کنید (اونم کسیکه فقط یه کارمند ساده هست و تخصص شما را نداره) چطور می خواهید پس از مهاجرت کارفرمای متخصص کانادایی را قانع کنین؟ پس نه برای مصاحبه کبک ،بلکه برای آینده شغلیتون آماده این قسمت بشید.

اول) مدارک شغلی را کاملا بروز شده داشته باشید. و یک روز کاری را خیلی ساده و کامل توضیح بدید. شرح وظایفتون را مسلط باشید.

 

دوم) در مورد محل کار فعلی این اطلاعات را آماده به فرانسه توی ذهنتون داشته باشید:

 

– تعداد پرسنل شرکت، محصول نهایی و رتبه مسئول مستقیم شما

– قدمت شرکت و جایگاه اون در ایران

– تعداد ساعات و روزهای کاری و آخرین ماموریت و یا مرخصی ای که رفتید

– مشتریان شرکت چه کسانی هستند؟

* قطعا آفیسر شرکت شما را نمی شناسه پس فقط هر چی ساده هست را بگید. لغاتی که تلفظ راحتی دارن و اگر در نهایت یه سازمان تخیلی از آب در اومد، قول میدم شرکت فعلی شما دلگیر نمیشه.

سوم) کد شغلی خودتون در کانادا را پیدا کنید و با شرح وظائف، آینده شغلی و میزان متوسط حقوق و … آشنا بشید. از صفحات مربوط به کد خودتون پرینت بگیرید و قسمتها مهم را مارک کنین و همراه حتما داشته باشید. (www.imt.emploiquebec.net)

مخصوصا اگر شغل شما آینده شغلی خوبی داره روش خیلی تاکید کنین. فایل مربوطه به آینده شغلی همه رشته ها درکبک هم در پست قبلی قرار داده شده که البته فایل به فرانسه بود و فایل انگلیسی را هم پیدا کردم و خواستید ایمیل می زنم. فایل انگلیسی یا فرانسه، هر کدوم که تسلط بهتری دارید را حتما پرینت بگیرید و قسمت مربوط به خودتون را های لایت کنین.

اگر فعالیتهایی که تاکنون انجام دادید، به چند کد مختلف مربوط میشه ناچار هستید به همه کدهای مسلط باشید.

چهارم) انجمن های تخصصی شغل خودتون را در کبک شناسایی کنید و مراحل عضویت را در حد سه – چهار خط آشنایی داشته باشید. در مورد لیست انجمنهای تخصصی اگر خواستید براتون میل می کنم. لینک انجمن مهندسی کبک هم در پیوندها وجود داره و البته بخاطر نفرات زیاد این گروه، معمولا شرح مختصری در سوال و جوابهای آماده مصاحبه هم وجود داره. کتابچه راهنمای عضویت در نظام مهندسی را هم پرینت بگیرید (کامل و یا بخشی از صفحات بدرد بخور) و همراه داشته باشید. لینک اینمورد هم در پیوندهای وبلاگ وجود داره. در مورد بچه های مهندس یک راهنمای مشاغل مهندسی کانادا هم بصورت انگلیسی در سایت اداره مهاجرت قابل دانلود وجود داره که لینک را فراموش کردم کجا بود اما فایل را دارم و خواستید ایمیل می زنم.

پنجم) در مورد رشته های پزشکی و پیراپزشکی، به آزمونهایی که باید بعدا بدید و مراحل کارآموزی اجباری و … تسلط داشته باشید.

ششم) شرکتهایی که بطور تخصصی در رشته شما کار می کنند را بشناسید و حداقل اسم دو-سه مورد را حفظ باشید و بگید و بد نیست یه پرینت اسکرین از صفحه اول سایت این شرکتها هم همراه داشته باشید و بگید دوست دارید روزی اونجا کار کنید.

هفتم) مراکزی که امکان کار داوطلبانه را فراهم می کنن بشناسید و بگید حاضر به کار داوطلبانه (والنتیر یا استژ) هستید. اینمورد را هم با سرچ به راحتی می تونین در مونترال پیدا کنین.

هشتم) در پیوندهای وبلاگ لیست شرکتهای کبک به تفکیک حیطه فعالیت وجود داره. از اون هم برای اثبات اطلاعات زیادتون در زمینه رشته خودتون استفاده کنین.

نهم) از سایتهای کاریابی استفاده کنین و سرچ شغلی داشته باشید. برای چند تا از کارفرماها رزومه را هم به همراه نامه پوششی بفرستید و از ایمیلها پرینت بگیرید. اگر شانس آوردید و کسی پاسخی هم داد، حتما همراه داشته باشید. لیست سایتهای کاریابی بدرد بخور را در انتهای مطلب میارم. اگر مشاغلی که پیدا می کنین بیست-سی مورد و حتی کمتر هم باشه کافیه. فقط آگهی ها رو خوب بخونین و قسمتهای مهمش را های لایت کنین.

* در صورتیکه قصد دارین از کمک مشاور برای آماده کردن پکیج مصاحبه استفاده کنید، باز هم حتما مطالب بالا را بخونید که اقلا بدونین چه اطلاعاتی را باید تحویل بگیرید وگرنه دچار مشکل میشید.

 

د) سنجش اطلاعات شما در مورد کبک و کانادا

در این قسمت نحوه پاسخ دادن شما و اطلاعاتتون به آفیسر نشون میده که چند امتیاز سازگاری باید بهتون بده. کارهایی که باید انجام بدین به شرح زیر هست:

اول) به نظر من اطلاعات موجود در سوال و جوابهای مصاحبه کافی هست. همه را ببینید و بهترین جوابها را انتخاب کنید.

دوم) در صورتیکه بچه دارید اطلاعتتون را در مورد کمکهای دولتی که به خانواده های دارای فرزند میشه و مهد کودک و … بالا ببرید.

سوم) در مورد جغرافیا، آب و هوا و هزینه های زندگی و … اطلاعات داشته باشید.

چهارم) تاریخچه و اقتصاد و ساختار سیستم سیاسی کانادا ممکنه سوال بشه.

پنجم) با پرچم کانادا و کبک و سمبل ها و معنی هر یک آشنا بشید.

ششم) مشکلاتی که پیش رو خواهد بود و نحوه برخورد شما با اونها معمولا زیاد سوال میشه.

هفتم) ارزشهای کبک را هم به فرانسه و هم انگلیسی حفظ کنید.

هشتم) برای سوال چرا کبک و چرا مونترال جواب آماده داشته باشید.

نهم) پرینت جزوه Apprendre le Quebec را همراه داشته باشید.

دهم) پرینت کتابچه Vivre a Montreal را هم داشته باشید و قسمتهای مربوط به جاذبه های تفریحی و تسهیلات مونترال را می تونین در جواب چرا مونترال استفاده کنین. ضمنا مرکز تجاری کبک مونترال هست پس فرصتهای شغلی بیشتری اونجا وجود داره و بخاطر ساختار چند فرهنگی نسبت به شهرهای دیگه کبک برای مهاجرین مقصد بهتری هست. جزوه ای که بالا گفتم را قطعا فرصت نمی کنین کامل بخونین ولی حتما فهرست را مرور کنین و قسمتهای بدرد بخور را بخونین. اگر جزوه را ندارید بگید بفرستم.

یازدهم) جزوه Tout savoir sur le quebec با توجه به اینکه حجم خیلی کمی داره میشه کامل خوند و لغات و اصطلاحات بدرد بخوری داخلش وجود داره. اگر ندارید بگید بفرستم.

دوازدهم) نقشه کبک را هم یه نگاهی بهش بندازید و اقلا بدونین همسایه ها چه شهرها و … هستند.

* در صورتیکه جواب هر یک از قسمتهای فوق را نمی دونین، لطفا اول نمونه سوالات و پاسخها را ببینید و باز هم اگر جواب را پیدا نکردید از من بپرسید براتون ارسال می کنم.

 

لیست سایتهای کاریابی:

۱٫ www. Job-emplois.gc.ca

۲٫ www.kijiji.com

۳٫ www.cradelist.com

۴٫ www.monster.ca

۵٫ www. Careeroptionsmagazine.com

۶٫ www.careerbuilder.ca

۷٫ www.hrsdc.gc.ca

۸٫ www.canjobs.com

۹٫ www.canadajobs.com

۱۰٫ www.jobsetc.ca

۱۱٫ www.jobbank.gc.ca

۱۲٫ www.techjobscanada.com

۱۳٫ www.quantum.ca

۱۴٫ www.workopolis.com

۱۵٫ www.workopolis.ca

۱۶٫ www.affordablepersonnle.com

۱۷٫ www.hotjobs.ca

۱۸٫ www.hrdc.ca

۱۹٫ www.sbr-global.com

۲۰٫ www.resolve.com

۲۱٫ www.gunpowderbusiness.com

۲۲٫ www.taipan-group.com

۲۳٫ www.lids.com

۲۴٫ www.onesettelecom.com

۲۵٫ www.canadajobsly.com

 

نکته اول: دقت کنید که در طول مصاحبه در مورد س.ی.ا.س.ت صحبتی نکنید و اگر سوال پرسید بگید خوشتون نمیاد و اطلاعات کافی ندارید.

نکته دوم: اگر واقعا همه کارهای بالا را انجام دادید و باز هم چیزی پرسید درمورد کانادا و یا کبک که اطلاع نداشتید، صادقانه بگید نمی دونین و جلوی خودش یادداشت کنین که بعدا برین تحقیق کنین.

نکته سوم: با اعتماد به نفس باشید و لبخند و ارتباط چشمی با آفیسر فراموش نشه.

نکته چهارم: موقع رزرو هتل، مهمتر از پارامترهای دیگه سیفتی باکس داخل اتاقه چون کلی مدرک و احتمالا پول همراهتونه که همه جا نمی تونین با خودتون ببرین. پس قبل از اینکه تسهیلات هتل را چک کنین لطفا از وجود سیفتی باکس مطمئن بشید.

نکته پنجم: چی بپوشیم؟ جواب ساده هست با هر چی راحت هستید. اگر قراره با کت شلوار مثل مجسمه حرکت کنین همون اسپورت بپوشید. اما معمولا ایرانیها با لباس رسمی میرن.

 

نقل شده از وبلاگ به کانادا چنین شتابان

35 thoughts on “نکاتی در مورد مصاحبه کبک

 1. سلام.خیلی ممنون از سایت خوب و مفیدتون .اگه میشه لطف کنین کتابچه ها و جزوه ای که تو موردهای ۹-۱۰-۱۱ را ذکر کردین برام بفرستین.ممنون میشم

 2. سلام.نامه تمکن مالی بانک با فرم قرارداد مالی چه فرقی داره؟ آیا گواهی بانکی برای اثبات داشتن پول کافی برای ۳ ماه زندگی بدون وابستگی به دولت کانادا حتما لازمه؟ اگه لازمه مقدارش برای دو نفر چقدره؟

 3. فقط فرم مالی را پر کنید کافی است نیاز به نامه بانک نیست منبع اطلاعات شما که به شما گفته اند نامه بانک بگیرید غلط است واشتباه است

 4. سلام.ممنون ازینکه وقت میذارید وبه ما اطلاع رسانی وکمک میکنید.اگه لطف کنید جزوه هایی که نام بردید برام بفرستید خیلی ممنون میشم با تشکر

 5. باسلام .ضمن تشکرفراوان ازاطلاعات عالی که دراختیارمامیگذارید ،اگرممکنه لطف کنیدفرم رزومه وفرم بانکی به همراه جزواتی که نام بردید رابرام ارسال کنید بی نهایت ممنونتون میشم باتشکرفراوان

 6. سلام واقعا خیلی خوشحالم که می بینم بر عکس خیلیهای دیگه که اصلا نم پس نمیدن شما اینقدر صادقانه دارین به همه کمک می کنید امید وارم در تمام مراحل زندگیتون موفق باشید اگر فایل سوالات و جزوه هایی که اسم بردید برام بفرستید ازتون خیلی ممنون می شم.

 7. با تشکر فراوان از شما
  لطفا این جزوه ها رو برام بفرستید:
  ۱-فایل مربوط به آینده شغلی رشته ها
  ۲-Apprendre le Quebec
  ۳-Vivre a Montreal
  ۴-جزوه Tout savoir sur le Quebec
  ۵-لیست شرکتهای کبک به تفکیک حیطه فعالیت
  بی نهایت ممنون

 8. با سلام
  آیا در سایت emploiquebec.net باید بعد از دریافت CSQ ثبت نام کنیم؟ چه کارهای قبل از مصاحبه باید در این سایت انجام دهیم(غیر از سرچ کد شغل و توصیفات آن)؟
  آیا میشود در این سایت ثبت نام و سرچ شغلی کرد و job alert که شغل های پیشنهادی را ایمیل میکند دریافت کرد؟

  1. شما در سایت مذکور می توانید در باره رشته خود در اینده شغلی ان و بازار کار اینده ان تحقیق کنید و با اماده سازی سی وی کبکی به فرمت فرانسه از افرهای که برای رشته شما هست پیشنهاد بگیرید اگر در روز مصاحبه افیسر صلاح دید سی وی شما را به این سازمان معرفی میکند و می توانید از طریق این سازمان افر بگیرید البته از طریق این سایت می توانید به صورت حرفهای با کارخانجات فنی ومهندسی کبک هم در ارتباط باشید

 9. سلام. من کارشناس ارشد شیمی هستم. ازتون خواهش میکنم در مورد سرچهای کاری در رابطه با شیمی و شرکتهای مرتبط و دستمزد یک شیمیدان و کلیه جزواتی را که در مورد کبک ذکر کردید را برایم بفرستید.
  متشکرم

 10. متشکر از راهنمایی های کاملتون.ممنون میشم جزوات و مدارک مورد نیاز که در متن اشاره کردید برا م ایمیل کنید.من لیسانس شیمی هستم ممنون میشم در خصوص مصاحبه ومدارکی که برای مصاحبه لازمه منو راهنمایی کنید.

 11. سلام خسته نباشید یک سوال دارم من چطور می توانم سوال های مصاحبه رو داشته باشم البته اگر جواب هم داشته باشه خیلی عالی لطفااین به حساب تنبلی من نگذارین اخه من نامه دعوت به مصاحبه ام امده ولی هنوز سطح زبانم انقدری که باید نیست خواهش می کنم راهنمایی ام کنید.
  ۲٫ از زمان دریافت نامه دعوت به مصاحبه چقدر زمان میبر که تاریخ مصاحبه رو دریافت کنم.

 12. دوباره سلام معذرت می خوام یادم رفت بپرسم میشه اسم چند تا هتل تو استامبول برام بگین که مطمئنا هستن وسیفی باکس دارن و این که ادم با تور بیاد بهتر یا خودش جا رزرو کنه و این که هتل به هتل محل مصاحبه دور باشه بهتر یا نزدیک برای ادمی مثل من که از استرس زیاد نمی دانه چی کار کنه

 13. سلام. من مدارکم رو فروردین ماه سال ۹۰ ارسال کردم و تقریبا اوایل تیرماه فایل نامبر گرفتم. بهمن ماه سال ۹۰ برای ۵ اوریل ۲۰۱۲ یعنی ۱۶ فرودین ۹۱ دعوت به مصاحبه شدم که چون باردار بودم و زمان زایمانم هم دقیقا همون موقع بود، ای میل فرستادم و گفتم نمی تونم بیام. اونها هم در جواب گفتن اشکالی نداره ولی تا شهریور دعوت به مصاحبه نخواهم شد. رشته من ۱۲ امتیازی هستش و مدرک دکترا دارم. همسرم هم همینطور.کلا الان با احتساب امتیاز بچه بدون امتیاز زبان و سازگاری، ۶۲ امتیاز داریم.الان مدارک بچه رو فرستادم و منتظرم تا دوباره دعوت به مصاحبه بشم. ضمنا ما وکیل نداریم. ارتباطات تماما توسط ای میل بود.

 14. سلام واقعا از اطلاعات خیلی خوبتون ممنونم.تمامش کامل و در عین حال مختصر بود.ممنونم.میخواستم خواهش کنم میشه کتاب tout savoir pour le quebec و apprendre le quebec و vivre a montreal رو برای من بفرستید؟خیلی دنبال این کتابها گشتم ولی نتونستم پیدا کنم.ممنون میشم.

 15. سلام. میشه لطفا” سوالات و کتابچه های لازم را برای من هم ارسال کنید. من اصلا فکر نمی کردم اینقدر زود برام وقت مصاحبه بگذارند تو این فرصتم واقعا نمی دونم باید رو چی تمرکز کنم لطفا” راهنمائیم کنید.

 16. ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﮐﺎﺭﺷﻨﺎﺱ ﺍﺭﺷﺪ ﺑﺎﺯﺭﮔﺎﻧﯽ ﻫﺴﺘﻢ. ﻟﻄﻔﺎ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﻣﻔﯿﺪ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻨﻪ ﺭﺷﺘﻪ ﻣﻦ ﻭ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﺩﺳﺘﻤﺰﺩ ﻭ ﮐﻞ ﺟﺰﻭﻩ ﻫﺎﯼ ﻗﯿﺪ ﺷﺪﻩ ﻭ ﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻪ ﺑﺘﻮﻧﻪ ﺗﻮ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺑﻪ ﻣﻦ ﮐﻤﮏ ﮐﻨﻪ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﺍﯾﻤﯿﻞ ﻓﺮﻣﺎﯾﯿﺪ. ﺧﯿﻠﯽ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯽ ﺷﻢ ﺍﮔﻪ ﻫﺮ ﭼﻪ ﺳﺮﯾﻌﺘﺮ ﻣﻦ ﺭﺍ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﺑﻔﺮﻣﺎﯾﯿﺪ

  1. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه باید از طریق کد ۱۱۲۲ در سایت امپلوی کبک دنبال جاب سرچ بروید و در انجا لیست دستمزدها و موقعیت کاری شهر ها را ذکر کرده است برای اطلاعات بیشتر به من ایمیل بزنید pa5879@gmail.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *