عمومیکبک

هزینه بررسی مدارک کبک – مانی اوردر

از آنجایی که متقاضی مهاجرت هنوز شهروند کانادا محسوب نمی شود دولت هزینه بررسی مدارک او را تقبل نمی نماید و این هزینه باید توسط شخص متقاضی پرداخت شود. این هزینه شامل دو بخش می شود:

۱- هزینه بررسی مدارک توسط استان کبک که برای سال ۲۰۱۱ شامل مبلغ ۳۹۵ دلار کانادا برای متقاضی اصلی، ۱۵۲ دلار کانادا برای همسر و ۱۵۲ دلار کانادا برای هر بچه می باشد. این هزینه باید قبل از بررسی مدارک پرداخت شود و روشهای معمول پرداخت شامل کردیت کارت (طولانی تر) و یا مانی اردر Money Order می باشد. برای مشاهده مطلب در سایت رسمی مهاجرت کبک اینجا کلیک کنید.

۲- هزینه بررسی مدارک توسط دولت فدرال و ورود به کشور Landing Fee  می باشد. این مبالغ پس از موفقیت در مصاحبه در سوریه می باید پرداخت شود.

9 thoughts on “هزینه بررسی مدارک کبک – مانی اوردر

 1. باسلام و خسته نباشید من به دنبال مهاجرت هستم لطفا هر زمان خبر جدید در رابطه مهاجرت کانادا داشتید منو در جریان بگذارید متشکرم

 2. سلام
  امنیاز من و همسرم با مدارک فرانسه و انگلیسی ۵۷ می شود من tcfq هر دو مهارت a1 شده ام اگر مدارک را بفرستم و تا روز مصاجبه A2,B1 ببرم مشکلی ایجاد نمی شود؟

  1. سلام دوست عزیز اصلا توصیه نمی کنم نفر اصلی مدرک a1 ارسال کند در پرونده مشابه شما بوده برگشت خورده و از انها نفر اصلی با توجه دیماند بودن a2 خواسته شده a1 خیلی مبتدی است

 3. سلام
  اگر من مدارکم را ۲۰روز بعد بفرستم با توجه به نزدیک شدن به ۳۰مارچ اگر قوانین عوض شود ایا قوانین جدید شامل حال من نیز خواهد شد؟

  1. خیر قوانین در ۲۳ مارچ احتمال دارد تغییر کند پس در تا ثبل از هیچ اشکلی ندارد اما اگر بعد از ان رخ دهد اگر رشته شما در لیست نباشد پرونده شما برگشت خواهد خورد البته این را بدانید کبک لیست مشاغل را اعلام خواهد کرد

 4. ضمنا من در شرکتی که کار می کنم بیمه هستم و حقوق به صورت نقدی پرداخت می شود. پس فیش حقوقی وجود ندارد. من میتوانم در گواهی اشتغال به کار حقوق دریافتی خود را درج کنم ویا حتما نیاز به فیش حقوقی نیز میباشد؟

 5. سلام دوستان
  من امتحان TEFAQ بهمن ماه رو میخوام شرکت کنم و تا ۳-۴ روز قبل از مارچ مدرک زبانم رو میگیرم.
  رشته ام ۱۲ امتیاز داره،و تمام مدارکم برای ارسال حاضره،بدون نمره زبان ۴۳ امتیاز دارم
  مدارک رو به همراه فیش ثبت نام امتحان بفرستم یا صبر کنم؟؟
  میترسم تا مدارکم برسه دستشون هفته اول مارچ بشه و دست خوش تغییرات امتیاز بشم
  لطفا کمکم کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *